Динамо — Штурм. Де і коли дивитись матч Ліги чемпіонів

3 серпня, 08:10
Динамо приймає Штурм у польській Лодзі (Фото:ФК Динамо)

НВ представляє анонс першого поєдинку 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між Динамо та Штурмом.

Дивитися онлайн-трансляцію матчу Динамо — Штурм можна тут

Матч Динамо країна) — Штурм (Австрія) відбудеться 3 серпня о 21:00 за київським часом у польській Лодзі на Міському стадіоні.

Пряму трансляцію поєдинку покаже телеканал Setanta Sports, із 15-хвилинною затримкою — телеканал 2+2.

Що потрібно знати про Динамо перед матчем:

• посіло 2-е місце в українській Прем'єр-лізі минулого сезону, який перервався через повномасштабне вторгнення Росії;
  • пройшло в 2-му раунді кваліфікації турецький Фенербахче із загальним рахунком 2:1;
  • здобуло одну перемогу в п’яти останніх поєдинках, включно з товариськими зустрічами;
  • не зможе розраховувати на нападників Владислава Супрягу (травма) та Вербича (пішов у Панатінаїкос).

Що потрібно знати про Штурм перед матчем:

• посів 2-е місце в австрійській Бундеслізі минулого сезону, поступившись чемпіонством Зальцбургу;
  • починає боротьбу в Лізі чемпіонів, а в новому сезоні національної першості йде на третьому місці після двох турів;
  • не знає поразок 10 поєдинків поспіль у всіх турнірах, включно із товариськими зустрічами;
  • не зіграють захисники Гайргофер і Труммер, півзахисник Китеїшвілі та нападник Янчер (травми).

Орієнтовні склади:

Динамо: Бущан, Кендзьора, Попов, Забарний, Дубінчак, Сидорчук, Шапаренко, Ванат, Буяльський, Циганков, Бєсєдін

Штурм: Зібенгандль, Газібегович, Вютріх, Боркович, Морлі, Гірлендер, Станкович, Прасс, Хорват, Саркадія, Гейлунд

Якщо Динамо пройде Штурм, у раунді плей-офф Ліги чемпіонів зіграє проти переможця пари Бенфіка (Португалія) — Міт'юлланд (Данія).