Динамо — Штурм 1:0. Події по хвилинах матчу Ліги чемпіонів

3 серпня, 22:50
Динамо вже пройшло одну стадію кваліфікації Ліги чемпіонів (Фото:ФК Динамо)

НВ стежив за перебігом першої гри 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між Динамо та Штурмом.

Онлайн-трансляція від НВ

Гру завершено. Динамо перемогло Штурм у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 1:0. Єдиний гол у грі забив Караваєв

90+1 хвилина. Арбітр додає до другого тайму три хвилини

89 хвилина. Ланг вийшов на останні хвилини гри у Штурма. Замінив він Хойлунда

89 хвилина. Кияни пішли у пресинг біля карного майданчика гостей і змусили тих вибити м’яч за межі поля

86 хвилина. Штурм подавав кутовий, та виконав його один із австрійських гравців невдало. М’яч покинув межі поля

83 хвилина. Ванат замінив Бєсєдіна у Динамо

83 хвилина. Буяльський пробив приблизно з лінії карного майданчика, та не пощастило, нажаль, Віталію. М’яч покотився повз ворота

81 хвилина. Простріл від Караваєва в карний майданчик гостей не пройшов — передачу було заблоковано

78 хвилина. Ще одна заміна у Штурма. Демаку продовжить гру замість Прасса

75 хвилина. Буяльський виконав навіс у карний майданчик Штурма, та австрійці вибили м’яч

72 хвилина. Бєсєдін виграв повітря і пробив головою, та м’яч полетів трохи вище поперечини

71 хвилина. Подвійна заміна від Луческу. Вівчаренко і Гармаш вийшли на поле, а його покинули Дубінчак і Шепелєв

70 хвилина. Кутовий подавали гості. Нічого небезпечного вони не створили

67 хвилина. Подвійна заміна у Штурма. Любич і Шнегг вийшли замість Хірландера і Данте

64 хвилина. Шапаренко пробив з-за меж карного майданчика — над поперечиною пролетів м’яч

63 хвилина. Бущан без проблем впіймав м’яч після дальнього удару зі штрафного

60 хвилина. Сидорчук пробив метрів з 25 — вище воріт полетів м’яч

хви57 хвилина. За ударами у площину воріт, до речі, Штурм попереду — 3 проти 1 у киян

54 хвилина. Чудова комбінація пройшла у Динамо на правому фланзі. У її фіналу Караваєв викотив м’яч під удар Бєсєдіну, але Артем пробив у суперника метрів з 10

54 хвилина. Вютріх виграв єдиноборство у Буяльського і не пустив Віталія до м’яча після пасу на нього від Кендзьори

51 хвилина. Шепелєв невдало виконав передачу в центр карного майданчика на Бєсєдіна. М’яч забрав воротар Штурма

48 хвилина. Тепер жовтку картку показано Шепелєву. Хавбек Динамо вдарив суперника ззаду по ногах

46 хвилина. Одразу попередження у нас. Хірландер його отримав за грубу гру проти Попова

Розпочався другий тайм

Перерва. Зупинив гру арбітр, хоча Динамо якраз побігло у контратаку. Відпочиваємо 15 хвилин

45+1 хвилина. Одну хвилино додано до першого тайму

Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

44 хвилина. Дубінчак заробив для киян кутовий

41 хвилина. Попередження отримав Станкович за грубу гру проти Буяльського

40 хвилина. Буяльський отримав ушкодження. Надається йому допомога

37 хвилина. Попов чудово зіграв у підкаті, не давши гостям втекти у небезпечну контратаку

35 хвилина. Чудову атаку провело Динамо, та завершити її ударом не вдалося. Кендзьора не зміг виконати точну передачу в центр карного майданчика австрійців. Гості перехопили пас поляка під удар

33 хвилина. Шапаренко виконав класну передачу з лівого флангу на Караваєва на протилежний фланг, той прострілював у дотик головою, але його передачу перехопив гравець Штурма

31 хвилина. Два поспіль кутових заробив Штурм

28 хвилина. ГОООООЛ! Караваєв відкриває рахунок у матчі! У самий кут воріт влучив Олександр ударом приблизно з 11-метрової позначки після прострілу від Дубінчака

27 хвилина. Кендзьора не зміг виконати пас на партнера, який добре відкрився на правому фланзі. Томаш влучив м’ячем у суперника

24 хвилина. Знову Хойлунд пробачає киян. Замикав він простріл із лівого флангу, але пробив форвард Штурма метрів із семи над поперечиною

22 хвилина. Бєсєдін пробив головою після подачі кутового — зовсім неточно

20 хвилина. Попередження для Попова. За жовтими картками рахунок 1:1

20 хвилина. Штурм створює небезпеку біля воріт Бущана. Хойлунд міг забивати, але його удар метрів з 13 відбив воротар Динамо

17 хвилина. Шапаренко зі штрафного пробив невдало — у стінку потрапив Микола

16 хвилина. Попередження отримав Вютріх. Притримав він Буяльського, який на швидкості проривався до карного майданчика

16 хвилина. Бущан впевнено зіграв, відбивши удар метрів з 20

14 хвилина. Шапаренко невдало зіграв перед власним карним майданчиком — неточну передачу віддав Микола на партнера. М’яч вийшов за бокову лінію

11 хвилина. Тепер Дубінчак вже класно зіграв, на лівому фланзі пройшовши двох суперників, але м’яч згодом втратив Шепелєв

9 хвилина. Достить спокійна гра на початку гри. Динамо майже весь час з м’ячем, але гостроти поки ніякої немає

6 хвилина. Дубінчак невдало діє на старті поєдинку. Вже втретє Владислав втрачає м’яч. Зараз помилився захисник Динамо, роблячи передачу

3 хвилина. У центрі поля номінальні гості порушили правила проти Бєсєдіна

Гра розпочалася

Гімн України виконала MamaRika

Команди вже з’явилися на футбольному полі. Звучать гімни двох країн

Так виглядає схема Динамо в цьому матчі:

Стали відомі стартові склади:

Динамо: Бущан, Кендзьора, Попов, Забарний, Дубінчак, Сидорчук, Шапаренко, Шепелєв, Буяльський, Караваєв, Бєсєдін

Штурм: Зібенгандль, Газібегович, Вютріх, Аффенгрубер, Данте, Гірлендер, Станкович, Прасс, Хорват, Саркарія, Гейлунд

Матч відбудеться в польській Лодзі на Міському стадіоні. Пряма трансляція — на телеканалі Setanta Sports, з 15-хвилинною затримкою гру покаже телеканал 2+2.

Динамо посіло 2 місце в українській Прем'єр-лізі минулого сезону, який перервався через повномасштабне вторгнення РФ. Клуб пройшов у 2 раунді кваліфікації турецький Фенербахче із загальним рахунком 2:1.

Команда здобула одну перемогу в п’яти останніх поєдинках, включно з товариськими зустрічами. Колектив не зможе розраховувати на нападників Владислава Супрягу (травма) та Вербича (перейшов у Панатінаїкос).

Штурм посів 2 місце в австрійській Бундеслізі минулого сезону, програвши чемпіонство Зальцбургу. Клуб розпочинає боротьбу в Лізі чемпіонів, а в новому сезоні Бундесліги йде на третьому місці після двох турів.

Команда не знає поразок 10 поєдинків поспіль у всіх турнірах, включно з товариськими зустрічами. За колектив не зіграють захисники Гайргофер і Труммер, півзахисник Кітеїшвілі та нападник Янчер (травми).

Статистика знає один матч між командами в рамках товариської зустрічі в 2018 році, в якій з рахунком 2:0 виграв Штурм.

Якщо Динамо пройде Штурм, у раунді плей-офф Ліги чемпіонів зіграє проти переможця пари Бенфіка (Португалія) — Міт'юлланд (Данія).