Динамо перемогло Штурм у першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

3 серпня, 22:53
Караваєв (у центрі) приніс перемогу Динамо (Фото:ФК Динамо)

Динамо на формально своєму полі в польській Лодзі з рахунком 1:0 переграло австрійський Штурм у першому матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Після спокійного початку гри гості першими створили гострий момент на 20-й хвилині, коли удар Хойлунда метрів з 13-ти відбив Бущан.

Трохи згодом форвард Штурма втратив ще один момент: після прострілу з лівого флангу він метрів із семи пробив над поперечиною.

За втрачені шанси Динамо покарало суперника на 28-й хвилині. Це Караваєв влучив у кут воріт приблизно з 11-метрової позначки після прострілу від Дубінчака.

Ще раз господарі поля втратили можливість забити на 54-й хвилині, коли Караваєв викотив м’яч під удар Бєсєдіну, а той пробив у суперника метрів з 10.

У час, що залишився, ближче до взяття воріт було Динамо, але не зуміло збільшити свою перевагу в рахунку — 1:0.

Матч-відповідь пройде 9 серпня на полі Штурма в австрійському Граці.

Динамо — Штурм 1:0

Гол: Караваєв, 28

Якщо Динамо пройде Штурм, у раунді плей-офф Ліги чемпіонів зіграє проти переможця пари Бенфіка (Португалія) — Міт'юлланд (Данія).