Динамо та Шахтар здобули непрості перемоги в Прем'єр-лізі - відео

2 березня 2019, 19:54

В рамках 20-го туру української Прем'єр-ліги Динамо та Шахтар зуміли здобути непрості перемоги.

Київська команда гостювала в Чернігові, де їй протистояла місцева Десна. Гості відкрили рахунок на 25-й хвилині, коли відзначився Томаш Кендзьора.

На 68-му обороті секундної Віталій Буяльський подвоїв перевагу Динамо, а Єгор Картушов за сім хвилин до кінця гри повернув інтригу в матчі, але гості втримали результат 2:1.

Відео голів та огляд матчу Десна - Динамо

Шахтар відвідав в Одесі Чорноморець і не міг забити аж до 76-ї хвилини, коли Марлос реалізував пенальті за порушення правил на Сергії Болбаті та приніс тим самим перемогу донеччанам.

Відео голів та огляд матчу Чорноморець - Шахтар

Чинний чемпіон України продовжує лідирувати в Прем'єр-лізі з відривом у сім очок від Динамо, яке йде на другому місці.

Десна - Динамо 1:2
Голи: Картушов, 83 - Кендзьора, 25, Буяльський, 69

Чорноморець - Шахтар 0:1
Гол: Марлос, 76 (з пенальті)

MyScore.com.ua

У гостьовому матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги проти Десни Динамо втратило зіркового новачка Франа Соля через травму плеча.