Динамо уникнуло сенсаційної поразки в Кубку України

31 жовтня 2018, 15:59

В рамках 1/8 фіналу Кубка України Динамо на виїзді перемогло 3:1 представника Другої ліги Минай, поступившись йому в першому таймі.

Аутсайдер протистояння відкрив рахунок на 21-й хвилині, коли в результаті контратаки Роберт Смокоровський знайшов передачею Роберта Гегедоша, а той перекинув м'яч через Георгія Бущана.

Програвши в першому таймі, Олександр Хацкевич провів дві заміни в перерві, випустивши на поле Дениса Гармаша замість Вітора Буено та Віталія Буяльського замість Міккель Дуелунда.

Уже на 50-й хвилині гості зрівняли рахунок. Це Микола Шапаренко скористався пасом з лівого флангу і, скинувши м'яч собі під удар, пробив точно в ціль.

Через чотири оберти секундної стрілки київська команда вийшла вперед. Дубль оформив Шапаренко, який конвертував у забитий м'яч передачу Микити Бурди. Ще через чотири хвилини Динамо зміцнило свою перевагу. Після пасу від Йосипа Піваріча Гармаш потрапив у правий нижній кут воріт Миная.

У 13-му турі української Прем'єр-ліги, який відбувся минулими вихідними, київська команда сенсаційно поступилася вдома Львову 0:1.

Минай - Динамо 1:3
Голи: Гегедош, 21 - Шапаренко, 50, 54, Гармаш, 58