Динамо втратило перемогу над Карпатами — відео

27 жовтня 2019, 18:59

У 12-му турі української Прем'єр-ліги Динамо не змогло на своєму полі перемогти Карпати, зігравши внічию 1:1.

Господарі передбачувано з перших хвилин захопили ініціативу, але довгий час не могли пробити ворота Кудрика.

Відразу три моменти були в Сидорчука, але після його ударів або рятував голкіпер гостей (двічі), або півзахисника підводила точність.

Втім, перед перервою забити могла і львівська команда, однак Бущан парирував удар упритул від Вакуленка, а добивання прийняв на себе Караваєв.

І все ж, київський клуб домігся свого на 50-й хвилині. Динамівці зробили кілька пасів в один дотик, м’яч опинився в штрафному в Циганкова, який прострілив на Вербича, а той з близької відстані не залишив шансів Кудрику.

Після цього підопічні Олексія Михайличенка могли подвоїти свою перевагу, проте, знову надійно діяв голкіпер Карпат, який зробив ще кілька сейвів.

У підсумку Динамо заплатило за свої промахи пропущеним м’ячем. На 85-й хвилині Бойчук зробив простріл, а Шабанов зрізав м’яч у свої ворота. Вирвати перемогу господарі не змогли — 1:1.

Відео голів і огляд матчу Динамо — Карпати

Динамо — Карпати 1:1

Голи: Вербич, 50 — Шабанов, 85 (у свої ворота)

Динамо: Бущан — Караваєв, Попов, Шабанов, Миколенко — Гармаш (Шепелєв, 79), Сидорчук, Шапаренко — Циганков, Родрігес (Вербич, 46) — Соль (Бэсєдін, 46)

Карпати: Кудрик — Веремієнко, Халл, Вакуленко — Мартінс, Назарина, Ді Франко, Кльоц (Бойчук, 83), Лях (Понде, 73) — Лоренцен (Гуцуляк, 46), Дженнінгс

Попереджені: Сидорчук, Попов, Шапаренко — Ді Франко, Халл

Напередодні в цьому ж турі УПЛ Напередодні Зоря піднялася на третє місце, Дніпро-1 в четвертий раз поспіль програв.