Динамо в меншості перемогло Ренн у Лізі Європи

25 жовтня 2018, 23:59

Динамо з рахунком 2:1 виграло у Ренна на виїзді в рамках третього туру групового раунду Ліги Європи, забивши переможний м'яч вдесятьох.

Початок гри вийшло феєричним. Спочатку Жеремі Желен ледь не потрапив ударом головою під дальню стійку воріт гостей, а вже в наступній атаці після удару Миколи Морозюка господарів врятувала перекладина.

І після того, як суперники дещо заспокоїлися, київська команда відкрила рахунок під кінець першої третини години. Це Денис Гармаш не влучив по м'ячу і той опинився у Томаша Кендзьори, який ефектним ударом вистрілив метрів із 25-ти точно у верхній кут чужих воріт.

Бретонський колектив відреагував на пропущений м'яч, але забив не відразу. На 40-й хвилині один із найактивніших в його складі Клеман Греньє домігся свого після виконання штрафного, коли не обійшлося без помилки голкіпера гостей Дениса Бойка: перший пробив низом, а м'яч прослизнув під рукою українського воротаря.

У другій половині матчу Ренн посилив тиск на володіння Динамо й ледь не вийшов уперед на 59-му обороті секундної стрілки після пострілу Бенжамена Андре. А на 85-й хвилині французи отримали чисельну перевагу після вилучення Володимира Шепелєва.

Проте опинившись у меншості, українська команда навіть зуміла повести в рахунку, коли Віталій Буяльський перекинув воротаря суперника після передачі від Че-Че і в підсумку приніс перемогу своєму клубу. Завдяки цьому успіху Динамо піднялося на друге місце групи K, де тільки за різницею м'ячів поступається лідеру Астані, яка зіграла внічию 1:1 на виїзді з Яблонцем.