Українська Прем'єр-ліга. Динамо стартувало з розгромної перемоги, Десна вийшла в лідери — відео

1 серпня 2021, 21:25

Динамо, Ворскла і Десна здобули перемоги у матчах другого туру української Прем'єр-ліги.

Динамо, яке пропускало перший тур через перенесення матчу з Минаєм, стартувало у сезоні з розгромної перемоги над новачком чемпіонату — Вересом.

Київський клуб ще в першому таймі відправив у ворота суперника три голи — відзначилися Попов, Гармаш і Тимчик. У другому таймі Циганков ударом з пенальті поставив крапку в матчі - 4:0.

Десна на виїзді здобула вольову перемогу над Маріуполем з рахунком 2:1 та з шістьма очками очолила турнірну таблицю, випередивши Шахтар за додатковими показниками.

У ще одному матчі дня Ворскла, яка посеред тижня вилетіла з Ліги конференцій, перемогла Рух з рахунком 2:0.

Результати матчів:

Динамо — Верес 4:0
Голи: Попов, 5, Гармаш, 6, Тимчик, 42, Циганков, 86 (пен)

Маріуполь — Десна 1:2
Голи: Кулаков, 65 — Будківський, 71, Безбородько, 90+2

Ворскла — Рух 2:0
Голи: Скляр, 42 — Степанюк, 60

Напередодні Минай переміг Олександрію (1:0), а Чорноморець поступився Дніпру-1 (0:3).