Динамо повернуло собі друге місце в українській Прем'єр-лізі перед зимовою перервою — відео

15 грудня 2019, 16:21

Динамо з рахунком 1:0 перемогло на виїзді Десну в 18-му турі української Прем'єр-ліги (УПЛ) та повернулося на другу сходинку перед зимовою перервою.

Господарі більше чверті години гри не дозволяли супернику створювати гострі моменти біля своїх воріт, але все-таки пропустили м'яч на 25-й хвилині.

Це Вербич завдав удар, який був заблокований опонентами, після чого першим на м'ячі опинився Циганков, який і відправив м'яч у сітку.

Після цього Десна зуміла створити свої шанси зрівняти рахунок, але Калитвинцев, Філіппов (двічі), Конопля і Хльобас ними не скористалися, де крім неточності гравців суперника Динамо також рятувала і реакція Бущана.

Забити другий м'яч могла і київська команда, але двічі це не вдалося Вербичу. В другому випадку словенець не реалізував пенальті на 90+5-й хвилині, влучивши у поперечину.

Десна - Динамо 0:1
Гол: Циганков, 25

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий - Огиря - Конопля, Калитвинцев (Кузик, 87), Домбровський (Хльобас, 71), Картушов - Філіппов (Дегтярьов, 80).

Динамо: Бущан - Караваєв, Попов (Кендзьора, 59), Шабанов, Миколенко - Буяльський (Шапаренко, 81), Сидорчук, Шепелєв - Циганков, Соль (Де Пена, 67), Вербич.

Попереджені: Бущан - Огиря, Калитвинцев, Конопля

На 90+5-й хвилині Вербич (Динамо) не забив пенальті (поперечина)

УПЛ

Раніше в цьому ж турі Шахтар переміг Зорю з рахунком 2:1, тоді як Львів і Маріуполь - Колос і Олімпік відповідно.