Динамо вийшло до групового етапу Ліги Європи

24 серпня 2017, 21:58
Динамо обіграло португальський Марітіму в матчі-відповіді четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи і вийшло в груповий етап турніру

З самого початку поєдинку Динамо заволоділо ініціативою і створило перший небезпечний момент вже на четвертій хвилині: Гармаш вивів Буяльського один на один, воротар зіграв на виході, а добивання Мбокані головою з площі воріт виніс захисник.

На 29-й хвилині вже сам Мбокані був на вістрі атаки, але Шарлес врятував Марітіму після удару конголезця в упор. Але через три хвилини Динамо все-таки відкрило рахунок. Морозюк виконав навіс в штрафну, Жуніор зачепив м'яч головою, але Гармаш з відскоку переправив м'яч у ворота.

Минуло ще три хвилини, і Динамо подвоїло свою перевагу. Морозюк потужно пробив зі штрафного, стінка розсипалася і Шарлес не встиг зреагувати на удар.

У другому таймі Динамо грало набагато спокійніше, що, тим не менш, не завадило раз по раз загрожувати воротам Шарлеса. На 61-й хвилині кияни довели свою перевагу до розгромної: Ярмоленко класною подачею знайшов Гонсалеса на дальній штанзі, а парагваєць парашутом перекинув Шарлеса і поцілив у дальній кут воріт.

Після третього м'яча Динамо трохи заспокоїлося, чим відразу скористався суперник. Спочатку ворота Коваля врятувала перекладина, а на 68-й хвилині Марітіму один м'яч відіграв - після розіграшу стандарту Шен скористався плутаниною в штрафній Динамо і проштовхнув м'яч у сітку.

У подальші хвилини португальська команда намагалася розвинути свій успіх, але більше відзначитися забитим м'ячем їй не вдалося.

3:1 - Динамо після вильоту з Ліги чемпіонів пробилося в груповий етап Ліги Європи.

Динамо - Марітіму 3:1

Голи: Гармаш, 33, Морозюк, 35, Гонсалес, 62 - Шен, 67

Динамо: Коваль - Морозюк, Віда, Кадар, Кендзьора - Сидорчук, Буяльський (Мораес, 85) - Ярмоленко, Гармаш (Шепелєв, 77), Дерліс - Мбокані (Кравець, 90+1)

Марітіму: Шарлес - Бебето, Пабло Сантос, Зайнайдін Жуніор (Ібсон, 46), Луїш Мартінш - Гамбоа, Шен (Люндберг, 70), Бесса (Клебер, 46) - Віланкулос, Рікарду Валенте, Евертон

Попередження: Кендзьора, Гонсалес, Кадар, Гармаш, Буяльський - Шарлес, Бесса