Динамо вийшло в півфінал Кубка України

5 квітня 2017, 19:12
Київське Динамо мінімально обіграло охтирський Нафтовик-Укрнафта у чвертьфіналі Кубка України з рахунком 1:0

Єдиний гол у матчі на рахунку півзахисника киян Дениса Гармаша, який відзначився на 44-й хвилині гри.

Варто відзначити, що лідери Динамо Андрій Ярмоленко та Домагой Віда провели весь матч.

Нафтяник-Укрнафта – Динамо 0:1
Голи: Гармаш, 44

Нафтовик-Укрнафта: Юрчук — Передистий, Бояринцев, Циколія, Білик — Е. Пасіч, Піднебенной, Лозовій (Лапін, 85), Власюк, Р. Пасіч (Сондей, 79) — Черній (Загинайлов, 55)

Динамо: Коваль — Пантіч, Кадар, Вида — Морозюк, Шепелєв, Сидорчук (Федорчук, 74), Антунеш (Очігава, 85) — Ярмоленко, Бесєдін, Гармаш (Гонсалес, 67)

Попередження: Білик — Сидорчук, Пантіч

Раніше чвертьфінал Кубка України між ФК Полтава та донецьким Шахтарем був скасований через поганний стану газону полтавського клубу. Повідомлялося, що Шахтар отримає технічну перемогу. Офіційна інформація з'явиться пізніше.