Динамо програло Вільярреалу перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи

11 березня 2021, 21:46

Динамо з рахунком 0:2 програло Вільярреалу на своєму полі в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

Уже в перші 10 хвилин суперники могли обмінятися голами, але спершу Трігерос в гостей не влучив у ворота, а потім вище рамки пробив Циганков.

І все ж, по завершенні півгодини гри забити вдалося іспанській команді. Це Морено уникнув офсайду й прострілив на дальню стійку, де Пау Торрес пробив у ближній кут.

Динамо не вдалося відновити рівновагу, а на початку другого тайму Вільярреал знову забив, коли Бущан парирував удар Морено, але на добиванні опинився Альбіоль.

Відразу після цього гості могли довести рахунок до розгромного, проте Бущан врятував господарів після ударів Морено й Трігероса, який ще й не зумів добити м’яч у ворота.

Український колектив намагався виправити становище, і двічі небезпечно пробивав Циганков, але кожного разу йому не вистачало точності.

Матч-відповідь відбудеться 18 березня на полі Вільярреала.

Динамо — Вільярреал 0:2

Голи: Пау Торрес, 30, Альбіоль, 52

В іншому матчі цієї ж стадії Ліги Європи Шахтар зазнав гостьового розгрому від Роми — 0:3.