Динамо вперше не виграло в Прем'єр-лізі цього сезону

25 серпня 2018, 23:03

Динамо вперше втратило очки в цьому сезоні української Прем'єр-ліги, втративши перемогу в гостьовому матчі шостого туру проти Чорноморця - 1:1.

Поєдинок проходив між двома іграми раунду плей-офф Ліги чемпіонів проти Аякса, тому наставник київської команди Олександр Хацкевич виставив неосновний склад.

Перший тайм не виявив переможця, оскільки суперники майже не створили моментів для взяття воріт, але після перерви гості відкрили рахунок. Це Назарій Русин після передачі Артема Шабанова точно поцілив у рамку одеситів.

Господарі поля приклали успішні зусилля для того, щоб відновити рівновагу завдяки Глібу Грачову та перешкодили Динамо виграти в п'ятому матчі поспіль з результатом 1:0.

За підсумками шести турів київський клуб набрав 13 очок і залишився на третій позиції, але Шахтар (15 балів) і Олександрія (15), які його випереджають, зіграли на один поєдинок більше, тому Динамо залишається потенційним лідером.

Олександрії вдалося випередити столичну команду завдяки домашній перемозі над бронзовим призером минулого сезону Ворсклою - 2:0.

Чорноморець - Динамо 1:1
Голи: Грачов, 84 - Русин, 59

Чорноморець: Литовченко - Романюк, Рижук, Грачов, Трубочкін - Савченко (Карноза, 74), Смирнов - Леонов (Мусолітін, 81), Бабенко, Чорний - Діденко (Коваль, 71)

Динамо: Бойко - Морозюк, Бурда, Шабанов, Миколенко (Вербич, 46) - Че Че, Шепелєв - Циганков (Буено, 64), Андрієвський, Сідклей - Русин (Супряга, 83)

Попереджені: Бабенко, Литовченко, Смирнов

Олександрія - Ворскла 2:0

Голи: Банада, 15, 17

Таблиця української Прем'єр-ліги:

Таблиця сайту УПЛ

Напередодні Шахтар впевнено впорався з Олімпіком у матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги, завдяки чому потіснив Динамо на вершині турнірної таблиці.