Динамо втратило перемогу в своєму першому матчі сезону в Лізі чемпіонів

7 серпня 2018, 22:48

Київське Динамо зіграло внічию з празької Славією в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Вже на перших хвилинах Динамо мало відкривати рахунок: Циганков увірвався в штрафну і прострілив на ближню штангу на Бесєдіна, який з близької відстані не зміг пробити повз воротаря.

Славія відповіла кількома перспективними атаками, під час однієї з яких пошкодження отримав Денис Бойко, але зміг продовжити гру. Славія володіла ініціативою в першому таймі, але Динамо намагалося грати щільно в захисті і не допускати небезпечних моментів біля своїх воріт.

Після перерви картина матчу не змінилася, пражани заграли навіть активніше, намагаючись бити по воротах Бойка з усіх дистанцій. На 64-й хвилині Славія повинна була відкривати рахунок: після розіграшу кутового Соучек пробивав у верхній кут, але трохи не влучив.

Динамо в кінцівці розраховувало лише на рідкісні контратаки і помилки суперника, що й призвело до голу. На 82-й хвилині Сидорчук знайшов Вербича в чужій штрафній, а той з рикошетом від воротаря поцілив у дальній кут воріт.

Славія продовжувала тиснути на ворота Динамо і домоглася свого. У компенсований час Кендзьора збив суперника, який виявився першим на добиванні в штрафному майданчику, а арбітр призначив пенальті. Бойко дотягнувся до удару Хушбауера, але м'яч від його рук залетів у кут воріт Динамо.

1:1 - Динамо везе із Праги результативну нічию і підходить до матчу в Києві, який відбудеться 14 серпня, з непоганими шансами на вихід в наступний раунд.

Славія - Динамо 1:1
Голи: Хушбауер, 90+5 (з пенальті) - Вербич, 82

Славія: Колар - Коуфал, Нгадо-Нгаджу, Делі, Боржил - Соучек, Хушбауер - Стох, Сікора (Олайінка, 86), Змргал (Белуце, 80) - Шкода (Тецл, 60)

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк - Сидорчук, Гармаш, Буяльський (Шепелєв, 68) - Циганков (Андрієвський, 90+1), Бесєдін, Вербич

Попередження: Хушбауер, Коуфал - Буяльський, Кендзьора