Динамо втратило зіркового новачка через травму плеча

2 березня 2019, 15:36

Зірковий новачок Динамо Фран Сіль пошкодив плече в гостьовому матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги проти Десни.

Як повідомляє Tribuna.com, іспанський нападник отримав травму в ігровому епізоді з Максимом Імерековим у першому таймі поєдинку.

В результаті футболіст був змушений піти на заміну перед самою перервою. По ходу трансляції було чутно, що мова йде про можливий виліт плеча з суглоба.

Франа Соля забрали зі стадіону на швидкій допомозі. Нападника замінив його колега по амплуа Назарій Русин. На момент публікації (71-ша хвилина) Динамо вигравало у Десни з рахунком 2:0.

16 січня Соль підписав із клубом 5-річний контракт. Динамо вдалося домовитися про перехід із Віллем II за 3,5 млн євро.

Повідомлялося, що іспанець став одним із найбільш високооплачуваних гравців клубу з зарплатою в 1 млн євро на рік.