Динамо вирвало перемогу над Маріуполем і піднялося на третє місце Прем'єр-ліги — відео

25 вересня 2019, 18:59

У відкладеному матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги Динамо вирвало на виїзді перемогу над Маріуполем і піднялося на третє місце в таблиці.

Гра пройшла за переваги гостей, які не використали свої шанси забити до перерви, коли свої моменти змарнували Беньямін Вербич і Жерсон Родрігеш.

У другому таймі київська команда також мала перевагу, але її або підводила точність у завершенні атак, або господарів у воротах рятував Рустам Худжамов.

Крім голкіпера, Маріуполь одного разу також врятував каркас його воріт, коли м’яч влучив у поперечину після удару Віктора Циганкова.

І все ж, Динамо зуміло здобути три очки в матчі. На 90+1-й хвилині Вербич все-таки відправив снаряд у сітку суперника після подачі Караваєва.

Відео голу і огляд матчу Маріуполь — Динамо

Маріуполь — Динамо 0:1

Гол: Вербич, 90+1

УПЛ

Раніше київська команда з рахунком 5:0 розгромила на виїзді полтавську Ворсклу в матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги.