Динамо взяло реванш у Вереса, Олімпік - у Карпат. Результати матчів чемпіонату України

11 березня 2018, 21:53

У неділю, 11 березня, відбулися три матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу.

Київське Динамо взяло реванш у Вереса за поразку двотижневої давності і здолало рівненську команду на своєму полі. Результат матчу вирішив один гол, який на 14-й хвилині забив форвард киян Жуніор Мораес.

Завдяки цій перемозі Динамо зберегли гандикап в шість очок від Шахтаря в турнірній таблиці.

Динамо - Верес 1:0
Гол: Мораес, 14

Динамо: Бойко - Кадар, Бурда, Піваріч, Кендзьора - Шепелєв, Вербич, Буяльський, Морозюк (Гонсалес, 93) - Бесєдін (Мбокані, 74), Мораес (Шапаренко, 61).

Верес: Бандура - Западня (Приймак, 87), Сімінін, Адамюк, Каменюка - Карасюк, Морозенко (Мягков, 61), Кожанов (Пепі, 67), Борзенко, Степанюк - Куліш.

Попередження: Сімінін, Морозенко, Адамюк, Шапаренко.

У ще одному матчі у верхній шістці Маріуполь і Зоря не змогли виявити сильнішого, зігравши в нульову нічию. Обидві команди ведуть боротьбу за третє місце в таблиці, на якій зараз розташовується Ворскла.

Маріуполь - Зоря 0:0

Маріуполь: Худжамов - Кірюханцев, Яворський, Дава, Демір - Мишнєв, Дедечко - Чурко (Тищенко, 82), Тотовицький, Болбат (Пихальонок, 76) - Борячук.

Зоря: Лунін - Тимчик, Чечер, Сваток, Опанасенко - Сілас, Андрієвський (Харатін, 69) - Караваєв (Луньов, 74), Фаупала (Гордієнко, 58), Громов - Юрі.

Попередження: Тотовицький, Мишнєв, Дедечко, Болбат, Демір - Андрієвський, Сваток, Юрі.

На 45+1 хвилині Сілас не реалізував пенальті (воротар).

У нижній шістці в неділю відбувся тільки один матч. Олімпік взяв реванш у Карпат за поразку в дограванні другого тайму, яке відбулося в лютому, і розгромив львів'ян з рахунком 3:0.

Карпати - Олімпік 0:3

Голи: Біленький, 45 (з пенальті), Г. Пасіч, 84, Щедрий, 90+3.

Карпати: Шевченко - Мірошниченко, Сандохадзе, Федецький (Мякушко, 62), Гуцуляк - Чачуа (Кльоц, 46), Вербний - Швед, Карраскаль, Ременюк (Санчес, 70) - Акулінін.

Олімпік: Махарадзе - Е.Пасіч, Емерсон, Вакуленко, Немчанінов - Доронін (Цимбалюк, 62), Вукович - Кисіль, Щедрий, Г.Пасіч - Біленький (Сондей, 74).

Попередження: Акулінін, Кльоц, Вербний, Гуцуляк - Емерсон, Г. Пасіч.

Вилучення: Акулінін, 63 (друга жовта картка).

Нагадаємо, 23-й тур чемпіонату України з футболу відкрився розгромної виїзною перемогою Шахтаря над Ворсклою з рахунком 3:0. У суботу Сталь перервала невдалу серію, обігравши Зірку.