Динамо вийшло в плей-офф Ліги Європи з першого місця в групі

29 листопада 2018, 19:49

Перемігши з рахунком 1:0 на виїзді Астану, Динамо за тур до завершення групового раунду виграло квартет K і вийшло до 1/16 фіналу Ліги Європи.

Гості ледве не пропустили м'яч вже в дебюті поєдинку, коли після кількох ударів їх ворота рятували Денис Бойко, Микита Бурда та неточність самих господарів.

Поступово київська команда встановила контроль за грою і під кінець півгодини матчу зуміла відзначитися голом. Кілька передач в один дотик вивели Беньяміна Вербіча на ударну позицію, і той з меж штрафного несильно низом відправив м'яч у дальній кут воріт після ефектного пасу від Віктора Циганкова.

Після пропущеного гола Астана знову перехопила ініціативу та могла відновити рівновагу під кінець тайму, але Роман Муртазаєв не влучив по снаряду поблизу рамки суперника.

Після перерви казахстанський колектив продовжив володіти територіальною перевагою, проте не використав свої моменти. Найбільш вигідний шанс був у того ж Муртазаєва, який не влучив у ворота.

Динамо вдалося втримати переможний результат, завдяки якому команда виграла групу K та пробилося до плей-офф Ліги Європи.