Динамо Загреб — Шахтар. Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

7 листопада 2019, 00:58

У гостьовому матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Шахтар вирвав нічию 3:3 у Динамо Загреб, програючи 1:3 на 89-й хвилині.

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині, коли Алан Патрік замкнув простріл Мораеса справа. Але на 25-му оберті секундної стрілки Петковіч відновив рівновагу.

У другому таймі команди по черзі отримали вилучення - червоне світло перед собою побачили Моро і Марлос. Але це лише ще сильніше розпалило пристрасті на полі.

Динамо вийшло вперед на 83-й хвилині після голу Іванушеца, а на 89-й хвилині і зовсім зміцнило свою перевагу завдяки м'ячу від Адемі.

Проте, Шахтар проявив характер і вирвав нічию: Мораес скоротив відставання на 90+3-й хвилині, а Тете приніс нічию ударом із пенальті на 90+8-й хвилині після перегляду відеоповтору.