Динамо здобуло вольову перемогу, Олександрія знищила Волинь. Результати суботи в Прем'єр-лізі

25 лютого 2017, 19:41
25 лютого трьома матчами стартувала весняна частина чемпіонату України з футболу

Київське Динамо в битві за друге місце на виїзді обіграло Зорю. Пропустивши вже на четвертій хвилині від Бонавентуре, кияни ще до перерви змогли не тільки відігратися, а й вийти вперед – відзначилися Гармаш і Бесєдін.

Другий тайм голів не подарував, а Зоря змушена була догравати його в меншості після видалення Опанасенка.

Після цієї перемоги відрив Динамо від Зорі в турнірній таблиці виріс до шести очок, а відставання від Шахтаря, як мінімум, до завтрашнього матчу донецької команди скоротилося до десяти балів.

Зоря – Динамо 1:2

Голи: Бонавентуре, 4 – Гармаш, 14, Бесєдін, 29

Зоря: Шевченко – Опанасенко, Чечер, Форстер, Сухоцький – Пауліньо (Ліпартія, 61), Чайковський (Гречишкін, 72), Харатін, Петряк – Любеновіч, Бонавентуре (Кулач, 28)

Динамо: Рудько – Морозюк, Пантіч, Віда, Антунеш – Буяльський (Корзун, 75), Шепелєв, Гармаш – Ярмоленко, Гонсалес (Циганков, 68), Бесєдін

Попередження: Опанасенко, Любенович — Віда

Вилучення: Опанасенко, 86

Олександрія ударно розпочала другу частину чемпіонату, розгромивши на своєму полі Волинь з рахунком 6:0. Покер в цьому поєдинку оформив Станіслав Куліш, ще по голу на свій рахунок записали Грицук і Козак.

Олександрія — Волинь 6:0

Голи: Грицук, 15 (з пенальті), Куліш, 27, 70, 89, 90+2, Козак

Олександрія: Новак — Шендрик (Бондаренко, 78), Басов, Чеботаєв, Цуріков — Огиря, Грицук (Леонов, 63), Банада, Козак, Чорний (Старенький, 69) — Куліш

Волинь: Кичак — Задерецкий, Мелинишин (Горопевшек, 74), Логінов, Никитюк (Чепелюк, 40) — Мемешев (Ляшенко, 80), Романюк, Тетеренко, Діденко, Дудик — Петров

Видалення: Діденко, 75

В останньому матчі ігрового дня Олімпік та Сталь поділили очки, не зумівши розпечатати ворота один одного.

Олімпік — Сталь 0:0

Олімпік: Махарадзе, Немчанінов, Іллой-Айет, Гришко, Парцванія, Богданов, Гошкодеря (Брікнер, 89), Моха, Цимбалюк, Шестаков (Федоров, 72), Матяж (Сергійчук, 78)

Сталь: Паньків, Леандро, Шабанов, Стаменкович, Пасаєв, Каленчук, Карасюк, Малакян Е. (Задерака, 67), Малакян Р., Васін, Карікарі (Комваліус, 80)

Попередження: Цимбалюк – Васін, Шабанов

Турнірне становище

screenshot_1234567656783
screenshot_1234567656783 Фото:

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Нагадаємо, раніше Україна втратила всіх представників в єврокубках після того, як в 1/16 фіналу Ліги Європи Шахтар програв Сельті.