Шахтар став зимовим чемпіоном України. Динамо не змогло перемогти Зорю — відео

12 грудня 2021, 20:22
Чинний чемпіон кінцівку матчу провів у облозі воріт Зорі (Фото:ФК Динамо Київ)

Київське Динамо у матчі 18-го туру української Прем'єр-ліги не змогло обіграти луганську Зорю (1:1) і пішло на канікули на другому місці у турнірній таблиці.

Динамо після вчорашньої перемоги Шахтаря над Олександрією (2:1) для повернення на перший рядок у турнірній таблиці потрібно було в домашньому матчі обігравати Зорю з різницею у два голи, але команда Мірчі Луческу не впоралася з цим завданням.

Кияни за величезної ігрової переваги (27−6 за ударами, 12−4 за влученнями у ворота) продовжили свою серію без перемог на НСК Олімпійський до чотирьох матчів.

Наприкінці першого тайму Буяльський після передачі Гармаша пробив у дальній нижній кут воріт Зорі. Гол у відповідь гості з Луганська організували через чотири хвилини після відновлення гри — Саядманеш прийняв м’яч у карному майданчику Динамо, розвернувся і пробив низом у кут.

Чинний чемпіон України кінцівку матчу провів у облозі воріт Зорі, проте гості вистояли та допомогли Шахтарю завершити першу частину сезону у статусі одноосібного лідера турнірної таблиці.

Динамо — Зоря 1:1
Голи: Буяльський, 44 — Саядманеш, 49

Заключний матч 18-го туру та першої половини чемпіонату України грають між собою Колос та Минай у ці хвилини.

flashscore.ua

Раніше в українській Прем'єр-лізі Дніпро-1 після розгромної перемоги над Маріуполем (3:0) гарантував собі третє місце за підсумками першої частини сезону.

Редактор: Євген Нещерет