Динамо зробило упевнений заділ в першому матчі Ліги чемпіонів проти Янг Бойз

26 липня 2017, 21:44
Динамо виграло перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів проти Янг Бойз з рахунком 3:1

Уже в перші півгодини гри кияни відправили ворота суперника два м'ячі. Спершу Мбокані віддав п'ятою на Гармаша, у того вибили м'яч з-під ніг точно на Ярмоленка, який, вийшовши один на один, потужно пробив під поперечину повз воротаря.

Другий гол також багато в чому заслуга капітана Динамо. На 34-й хвилині Ярмоленко накрутив фон Бергена на вході в штрафний майданчик з правого флангу і прострілив у воротарський на Мбокані, який п'ятою переправив м'яч у ворота.

У другому таймі Динамо продовжувало притискати суперника, неодноразово мало моменти для збільшення рахунку, проте на 90-й хвилині пропустило саме: Ассаль виконав передачу на Фасснахта у воротарський, звідки м'яч був переправлений в ворота Коваля з близької відстані.

Сумувати київській публіці довелося недовго, оскільки через дві хвилини перевага Динамо в два м'ячі була відновлена. Уже в компенсований час Коваль виконав удар від воріт, Мбокані поборовся за м'яч, який, перелетівши захисника, опинився в ногах Гармаша, який з близької відстані розстріляв фон Балльмоса.

3:1 - Динамо з впевненим запасом їде в Берн на матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Киянам потрібно не програти в два і більше м'ячі на Стад де Свісс.

Динамо - Янг Бойз 3:1

Голи: Ярмоленко, 15, Мбокані, 34, Гармаш, 90 + 3 - Фасснахт, 90

Динамо: Коваль - Морозюк, Хачеріді, Кадар, Віда - Сидорчук (Корзун, 65), Шепелєв - Ярмоленко, Гармаш (Буяльський, 90 + 4), Гонсалес (Циганков, 81) - Мбокані

Янг Бойз: фон Бальмос - Мбабу, фон Берген, Нуху, Беніто (Лотомба, 76) - Раві, Ебішер (Бертоне, 62), Саного (Ассаль, 51), Фасснахт - Оаро, Соу

Попередження: Нуху, фон Берген