Дніпро-1 обійшов Динамо в українській Прем'єр-лізі - відео

20 вересня 2019, 21:47

Дніпро-1 з рахунком 2:0 обіграв вдома Карпати в стартовому матчі восьмого туру української Прем'єр-ліги і обійшов Динамо.

До того, як відбулося перше взяття воріт, відзначитися могли обидві команди, але Понде і Халл у гостей, а також Логінов у господарі не використали свої моменти.

Проте, саме Дніпро-1 домігся свого на 27-й хвилині, коли орендований в Динамо Владислав Супряга забив ударом з розвороту.

Моменти для голу були в обох суперників і в подальшому, але ударам або бракувало влучності, або вміло в воротах діяли голкіпери, поки на 71-й хвилині перевагу господарів не збільшив Супряга, який реалізував пенальті.

Дніпро-1 набирає 11 очок і піднімається на п’яте місце, обійшовши Маріуполь, Динамо і Колос, які ще проведуть свої матчі восьмого туру на вихідних.

Відео голів і огляд матчу Дніпро-1 — Карпати

Дніпро-1 — Карпати 2:0
Голи: Супряга, 27, 71 (з пенальті)

Дніпро-1: Юрчук — Сафронов, Лопирьонок, Логінов, Польовий — Кравченко — Чичиков, Когут (Булеца, 80), Сніжко (Батагов, 69), Назаренко — Супряга (Куліш, 90)

Карпати: Підківка — Мартінс, Халл, Ковтун, Дубінчак — Кльоц, Вакуленко (Войковіч, 85) — Якимець (Кириленка, 64), Понде, Дженнінгс — Бойчук (Козак, 85)

Попереджені: Когут, Польовий, Кравченко — Вакуленко, Понде

Напередодні в першому турі групового етапу Ліги Європи Динамо перемогло Мальме на своєму полі з рахунком 1:0 і перервало свою безвиграшну серію в шість матчів.