Дніпро-1 програв АЗ на старті Ліги конференцій — відео

9 вересня, 00:02
Дніпро-1 зазнав мінімальної поразки (Фото:СК Дніпро-1)

Дніпро-1 з рахунком 0:1 програв на своєму полі нідерландському АЗ в матчі першого туру групового раунду Ліги конференцій.

Господарі могли відкрити рахунок на 18-й хвилині. Це Довбик прострілив із правого флангу, а гравець гостей в боротьбі з Гуцуляком ледь не зрізав м’яч у власні ворота, проте той влучив у стійку.

АЗ по завершенні години гри також потурбував каркас воріт суперника, коли Одгор намагався перекинути Валефа, але воротар кінчиками пальців перевів м’яч у поперечину.

Та все ж майже одразу Дніпро-1 пропустив після того, як де Віта залишили одного за кілька метрів від воріт, і він спокійно відправив м’яч у ворота після прострілу від Сугавари, який тільки-но з’явився на полі.

Еа 73-й хвилині Беукема ледь не забив другий гол у ворота українського клуба, коли пробив головою, але м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Дніпро-1 — АЗ 0:1

Гол: де Віт, 63

Сьогодні ж Динамо програло в гостях турецькому Фенербахче з рахунком 1:2 у матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи.