Динамо здобуло вольову перемогу над Дніпром-1 і зберегло впевнений відрив від Шахтаря в українській Прем'єр-лізі - відео

31 жовтня 2020, 21:20

Відбулися три матчі 8 туру української Прем'єр-ліги.

Динамо обіграло Дніпро-1 з рахунком 2:1, поступаючись по ходу гри 0:1. На 22-й хвилині рахунок у матчі відкрив Назаренко, однак динамівці ще до переви відповіли двома голами. Спочатку Адамюк відзначився автоголом, а перед перервою Циганков вивів Динамо вперед, забивши, як виявилося, переможни м’яч.

Київський клуб набрав 20 очок та продовжує лідирувати в чемпіонаті з відривом у чотири очки від Шахтаря.

Колос на власному полі поступився Олімпіку 1:2, тим самим набравши лише два очки у трьох останніх турах, що відкинуло клуб із Ковалівки на шосте місце.

Олександрія та Десна розіграли результативну нічию 2:2. Чернігівський клуб першим забив, але в другому таймі Олександрія спочатку зрівняла рахунок, а потім вийшла вперед. Однак здобути вольову перемогу господарям не вдалося — на 84-й хвилині Будківський приніс своїй команді нічию.

Результати матчів:

Колос — Олімпік 1:2
Голи: Селезньов, 86 (пен) — Беніто, 17, Шахаб Захеді, 62 (пен)

Олександрія — Десна 2:2
Голи: Банада, 72, Сітало, 82 — Тотовицький, 39 (пен), Будківський, 84
Вилучення: Імереков, 89 (Десна)

Дніпро-1 — Динамо 1:2
Голи: Назаренко, 22 — Адамюк, 34 (авт), Циганков, 43

УПЛ

Посеред тижня Динамо зіграло внічию з Ференцварошем (2:2) в рамках другого туру Ліги чемпіонів.