Українська Прем'єр-ліга: Львів переміг Дніпро-1 у матчі з п’ятьма голами — відео

26 серпня 2019, 21:30

Львів на останніх хвилинах вирвав перемогу над Дніпром-1 з рахунком 3:2 у заключному матчі 5 туру української Прем'єр-ліги.

Львів повів у рахунку на 34-й хвилині після помилки голкіпера, якою скористався Абнер. На початку другого тайму Пернамбуко подвоїв перевагу гостей, однак вже через п’ять хвилин Володимир Польовий ударом в кут воріт відквитав один гол.

Минуло ще 11 хвилин, як Дніпр-1 влаштував камбек, зробивши рахунок нічийним. Це Станіслав Куліш уникнув офсайду та з близької відстані вразив ворота львів'ян.

Однак останнє слово було таки за Львовом. За три хвилини до завершення основного часу Папа Гуйє сфолив у власному штрафному, заробивши пенальті, яке вдало реалізував Шина, принісши своїй команді три очки.

Дніпро-1 — ПФК Львів 2:3
Голи: Польовий, 56, Куліш, 67 — Абнер, 34, Пернамбуко, 51, Шина, 88 (з пенальті)

Дніпро-1: Кліщук — Сафронов (Романюк, 46), Гуйє, Логінов, Польовий — Батагов, Загальский (Когут, 46) — Чичиков, Коркішко (Назаренко, 61), Булеца — Куліш.

Львів: Сарнавський — Гончар, Борзенко, Братков, Квасний — Мартан, Приймак — Шина, Пернамбуко (Вісенте, 71), Педро (Ліпе, 46) — Абнер (Богунов, 54).

Попередження: Чичиков, Гуйє, Польовий — Гончар, Шина, Борзенко.

Вилучення: Гуйє, 87 (друге попередження)

Огляд матчу

УПЛ

Напередодні Шахтар розгромив Маріуполь 5:1, а Карпати вдома поступились Зорі 0:1.

Перед цим Динамо під керівництвом новопризначеного наставника Олексія Михайличенка зіграло вдома 1:1 проти Олімпіка.