Дніпро-1 поступився кіпрському клубу у першому матчі раунду плей-оф Ліги Європи — відео

18 серпня, 23:00
Артем Довбик не зумів забити АЕКу (Фото:СК Дніпро-1)

Дніпро-1 програв АЕКу Ларнака з рахунком 1:2 у першому матчі раунду плей-оф Ліги Європи.

У домашньому матчі, який відбувався у словацькому Кошіце, Дніпро-1 пропустив гол уже на 16-й хвилині, коли Альтман скористався помилкою у захисті українського клубу та з близької відстані відправив м’яч у сітку.

Минуло всього 13 хвилин, як АЕК другий гол. Цього разу кіпрському клубу допоміг захисник Дніпра-1 Сваток, який під час навісу з кутового зрізав м’яч у свої ворота.

Наприкінці матчу Сватку вдалося частково реабілітуватися за помилку, забивши у ворота суперника, однак це не врятувало Дінпро-1 від поразки.

Матч-відповідь відбудеться у Ларнаці 25 серпня.

Дніпро-1 — АЕК Ларнака 1:2
Голи: Сваток, 90 — Альтман, 16, Сваток, 29 (авт)
Вилучення: Сарапій, 90+5 (Дніпро-1)

Раніше повідомлялося, що матч Дніпра-1 проти Олександрії у першому турі української Прем'єр-ліги перенесли через участь дніпровського клубу в єврокубках