На 8-й секунді поєдинку. Півзахисник Дніпра-1 забив найшвидший гол в історії чемпіонатів України — відео

27 листопада 2021, 22:58
Олексій Гуцуляк веде боротьбу за м’яч із Олів'є Тіллем (Фото:СК Дніпро-1)

Півзахисник Дніпра-1 Олексій Гуцуляк у матчі 16-го туру чемпіонату України з полтавською Ворсклою забив найшвидший гол в історії найвищого дивізіону країни, повідомляє iSport.ua.

23-річний хавбек зміг вразити ворота гостей вже на 8-й секунді поєдинку після виходу віч-на-віч із воротарем гостей Дмитром Різником.

Гуцуляк повторив рекорд Романа Яремчука, якому знадобилося стільки ж часу, щоб забити у ворота суперника, ще коли він виступав за Олександрію.

Сам матч між Дніпром-1 та Ворсклою завершився з рахунком 5:1 на користь господарів. Гуцуляк до голу у першому таймі записав у свій актив ще й результативний удар після перерви.

Перемога дозволила Дніпру-1 змістити Ворсклу з 3-го місця у турнірній таблиці чемпіонату України.

Раніше форвард Зорі Олександр Гладкий повторив рекорд чемпіонату України за кількістю матчів із забитими в них як мінімум двома голами.

Редактор: Євген Нещерет