Дніпро перервав безвиграшну серію з п'яти матчів, Чорноморець не зміг обіграти Олімпік в чемпіонаті України

1 квітня 2017, 19:29
Відбулися матчі суботи у 23-му турі чемпіонату України

Дніпро на своєму полі обіграв Зірку з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив Дмитро Нагієв. Таким чином дніпряни перервали свою п'ятиматчеву безвиграшну серію і продовжили безпрограшну до восьми ігор.

Дніпро – Зірка 1:0
Голи: Нагієв, 32

Дніпро: Лунін — Адамюк, Савток, Лопиренок, Влад — Нагієв, Ротань, Когут (Кочергін, 69), Польовий, Луньов (Чеберко, 73) — Довбик (Кожушко, 74)

Зірка: Паст — Полегенько, Фатєєв, Перейра, Борха, Бацула — Лупашко, Драченко, Загальський (Чичиков, 46), Попов (Збунь, 70) — Сітало (Есеола, 54)

Попередження: Влад — Попов, Бацула, Драченко

Вилучення: Кожушко

Також в боротьбі за невиліт відбувся матч між Ворсклою і Волинню. Переконливу перемогу здобули господарі.

Ворскла — Волинь 2:0
Голи: Шарпар, 34, Хльобас, 62

Ворскла: Сарнавський — Сапай, Чеснаков, Чижов, Ребенок — Ткачук (Кунєв, 79), Кравченко — Мякушко, Шарпар, Одарюк (Саків, 88) — Хльобас (Загорулько, 85)

Волинь: Кичак — Нікітюк, Логінов, Горопевшек, Шаповал — Тетеренко, Романюк (Задерецкий, 78) — Герасимюк, Діденко (Ляшенко, 59), Мемешев (Дудик, 46) — Петров

Попередження: Ребенок, Чижов, Шарпар — Горопевшек, Никитюк

У боротьбі за єврокубки Чорноморець приймав Олімпік. Команди голів один одному не забивали.

Чорноморець – Олімпік 0:0

Чорноморець: Канівців — Люлька, Хочолава, Аблітаров, Азацький (Еліас, 67), Каплієнко —Андрієвський, Кабаев (Данченко, 63), Смирнов (Ковалець, 7), Коркішко — Хобленко

Олімпік: Махарадзе — Олійник, Гришко, Іллой-Айет, Немчанінов — Шестаков, Богданов, Цимбалюк, Моха (Федорів), Гошкодеря (Брикнер, 41) — Матяж (Гринь, 69)

Попередження: Люлька – Немчанінов