Дортмунд залишив Ярмоленка в запасі та дозволив наздогнати себе Баварії. Результати матчів чемпіонату Німеччини

21 жовтня 2017, 23:21
У німецькій Бундеслізі відбулися шість матчів дев'ятого туру

У виїзному поєдинку дортмундської Боруссії проти франкфуртського Айнтрахта Андрій Ярмоленко залишився в запасі. Без українського півзахисника гості вели 2:0 до 57-й хвилині завдяки голам Нурі Шахіна та Максімілана Філіпа, але трохи згодом протягом п'яти обертів секундної стрілки господарі змогли відновити рівновагу - відзначилися Себастьян Хьоллер і Маріус Вольф. Знову вийти вперед Боруссії не вдалося, тоді як Ярмоленко так і не з'явився на полі.

Баварія скористалася осічкою Дортмунда і наздогнала конкурента, який за різницею забитих і пропущених м'ячів все ще залишається на вершині Бундесліги. Чинний чемпіон Німеччини з мінімальним рахунком здолав на виїзді Гамбург після точного удару від Корентена Толіссо на 52-й хвилині. Це вже третя перемога поспіль з тих пір, як мюнхенський колектив очолив Юпп Хайнкес.

На четверте місце піднявся Шальке, який переміг на своєму полі Майнц 2:0. Український півзахисник господарів Євген Коноплянка почав матч у запасі, проте увійшов у гру на 68-й хвилині. Відзначитися результативними діями йому не вдалося, а м'ячі забивали Леон Горетцка та Гвідо Бургшталлер.

Результати дня:

Айнтрахт - Боруссія Дортмунд 2:2
Голи: Хьоллер, 64 (з пенальті), Вольф, 68 - Шахін, 19, Філіп, 58

Боруссія: Бюркі - Кастро (Кагава, 58), Суботіч, Бартра, Тольян - Шахін, Вайгль (Загаду, 58), Гьотце - Пулішич, Обамеянг, Філіп (Санчо, 83)

Гамбург - Баварія 0:1
Гол: Толіссо, 52

Шальке - Майнц 2:0
Голи: Горетцка, 13, Бургшталлер, 74

Шальке: Фарманн - Стамбулі, Налдо, Керер - Каліджурі, Горетцка, Майер, Харіт (Коке, 89), Ощипка - Ді Санто (Коноплянка, 68), Бургшталлер (Реєзе, 84)

РБ Лейпциг - Штутгарт 1:0
Гол: Сабітцер, 23

Аугсбург - Ганновер 1:2
Голи: Грегорітш, 33 - Фюлькруг, 76, 89

Боруссія Менхенгладбах - Байєр 1:5
Голи: Джонсон, 7 - Бендер, 48, Бейлі, 59, Брандт, 61, Фолланд, 69, Пох'янпало, 81

Турнірна таблиця:

Таблиця сайту УЄФА
Таблиця сайту УЄФА Фото:

Раніше Боруссія Дортмунд з Андрієм Ярмоленком у стартовому складі не змогла перемогти кіпрський АПОЕЛ в рамках третього туру Ліги чемпіонів.