Дортмундська Боруссія на останніх секундах вирвала перемогу. Результати матчів чемпіонату Німеччини

11 березня 2018, 22:44

У неділю, 11 березня, відбулися два матчі чемпіонату Німеччини з футболу.

У центральному поєдинку ігрового дня зустрічалися претенденти на потрапляння в Лігу чемпіонів за підсумками сезону - дортмундська Боруссія і франкфуртський Айнтрахт. Господарі в цьому матчі двічі виходили вперед, але "Орли" кожен раз примудрялися наздоганяти. Проте, щоб що відіграти гол, забитий на четвертій компенсованій хвилині до другого тайму форвардом Боруссії Міши Батшуайі, у Айнтрахта просто не вистачило часу.

Через цю поразку Айнтрахт випав з лідируючої четвірки, а Боруссія закріпилася на третьому місці.

Боруссія Д - Айнтрахт Ф 3:2
Голи: Русс, 11 (у свої ворота), Батшуайі, 77, 90+5 - Йовцч, 75, Блум, 90+1

Боруссія Д: Бюркі - Аканджі, Шмельцер, Пішчек, Топрак - Дауд (Вайгль, 46), Шюррле, Кастро - Пулішіч, Філіп (Батшуайі, 62), Ройс (Папастатопулос, 87)

Айнтрахт Ф: Градецькі - Абраам, Сальседо (Блум, 79), Чендлер, Русс - Вольф, Хасебе, Ребіч (де Гузман, 46), Боатенг, да Кошта - Аллер (Йовіч, 67)

Попередження: Дауд, Аканджі, Бюркі - Русс, Ребіч, Сальседо

В іншому матчі ігрового дня Штутгарт і РБ Лейпциг розписали нульову нічию.

Штутгарт - РБ Лейпциг 0:0

Нагадаємо, напередодні Баварія на своєму полі розгромила Гамбург з рахунком 6:0.