Дубль Роналду не допоміг Ювентусу перемогти Парму, Наполі розгромив суперника. Реузультати матчів чемпіонат Італії

2 лютого 2019, 23:57

Відбулись три матчі 22 туру чемпіонату Італії

Попри два забиті голи Крішітану Роналду, Ювентус не зміг втримати перемогу над Пармою. Португалець відкрив рахунок на 36-й хвилині, пробивши точно в кут після пасу Матюїді.  У другому таймі Ругані подвоїв перевагу туринців, але вже через дві хвилини Барілла відновив інтригу в матчі - 2:1.

Ювентус так само через дві хвилини завдяки другому голу Роналду знову відновив перевагу туринців у два м'ячі, але далі настав час нападника гостей Жервіньо. Івуарієць спочатку п'яткою ефектно замкнув простріл з флангу, а на третій доданій хвилині приніс своїй команді нічию влучним ударом з близької відстані.

Осічка Ювентуса, дозволила Наполі наблизитись до першого місця. Неаполітанці завдяки голам Міліка, Інсіньє та Верді розгромили Сампдорію і наблизились до Ювентуса на відстань у 9 очок.

Емполі - К'єво - 2:2
Голи: Капуто, 45+2, 52 - Джаккеріні, 31, Стемпинський, 45+1

Наполі - Сампдорія - 3:0
Голи: Мілік, 25, Інсіньє, 26, Верді, 89 (пен)

Ювентус - Парма - 3:3
Голи: Роналду, 36, 66, Ругані, 62 - Барілла, 64, Жервінью, 74, 90+3

Myscore.com.ua

У минулому турі чемпіонату Італії Ювентус переміг Лаціо з рахунком 2:1, а Наполі не зміг переграти Мілан - 0:0.