Дубль Роналду приніс Ювентусу перемогу, Мілан наблизився до зони Ліги чемпіонів. Результати матчів чемпіонату Італії

30 грудня 2018, 00:33

В Італії відбулись десять матчів 19 туру Серії А.

Крішітану Роналду продовжує забивати за Ювентус. У матчі проти Сампдорії португалець відзначився двічі, принісши своїй команді перемогу. Роналду забив уже на другій хвилині матчу, ударом здалеку відправивши м'яч у кут воріт генуезців. Гості відігрались до перерви - на 33-ій хвилині ударом з пенальті рахунок зрівняв Квальярелла.

У другому таймі арбітр призначив пенальті вже у ворота Сампдорії. Вирок рефері вдало реалізував Роналду. На останніх хвилинах матчу Сампдорія могла вирвати нічию, але арбітр з допомогою відеоповторів відмінив гол через офсайд Сапонари. Ювентус набрав у 19 турах 53 очки, не зазнавши жодної поразки.

Також перемогу здобув найближчий переслідувач Ювентуса - Наполі. Команда Карло Анелотті тільки наприкінці матчу вирвала перемогу над Болоньєю - 3:2. Переможний м'яч на свій рахунок записав бельгійський хавбек Дріс Мертенс.

По перемозі здобули також Рома, Інтер та Мілан. Останні скористались осічкою Лаціо в грі з Торіно (1:1) та на відстань у одне очко наблизився до четвертого місця чемпіонату Італії, яке дозволяє наступного сезону кваліфікуватися у груповий турнір Ліги чемпіонів.

Ювентус - Сампдорія - 2:1

Голи: Роналду, 2, 65, (пен) - Квальярелла, 33, (пен)

Дженоа - Фіорентина - 0:0

К'єво - Фрозіноне - 1:0

Голи: Джаккеріні, 76

Лаціо - Торіно - 1:1

Голи: Мілінковіч-Савіч, 62 - Белотті, 45+3 (пен)

Таблиця сайту Myscore.com.ua

Нападник Ювентуса Кріштіану Роналду вперше за вісім років не зумів відзначитися 50 голами за календарний рік, забивши "лише" 49 м'ячів.