Два голи українського півзахисника допомогли обіграти клуб його співвітчизників у Бельгії - відео

7 квітня 2019, 01:35

Завдяки двом голам півзахисника збірної України Руслана Малиновського Генк переміг Гент його співвітчизників Романа Яремчука та Романа Безуса в поєдинку чемпіонату Бельгії.

До 43-го оберта секундної стрілки стадіону в Генку на табло горіли нулі, поки Малиновський не реалізував пенальті.

Через трохи більше ніж дві хвилини господарі зміцнили перевагу завдяки ще одному голу від українського півзахисника, який скористався пасом Мбвана Саматта.

Гості не могли скоротити відставання в рахунку до кінцівки матчу, коли голом відзначився Тімоті Дерейк після передачі Гіоргі Чакветадзе, але вирвати нічию не зуміли - 2:1.

Малиновський достроково завершив гру на 90+4-й хвилині після вилучення за другу жовту картку. Яремчук провів увесь матч за Гент, а Безус на 62-й хвилині вийшов на заміну.

Тим самим Генк зміцнився на першому місці в таблиці з відривом у чотири очки від Брюгге, в якого ще є гра в запасі. Гент посідає шосту сходинку з відставанням від лідера в 13 балів.

Генк - Гент 2:1
Голи: Малиновський, 43 (з пенальті), 45+1 - Дерейк, 87