Два голи та вирішальний пенальті від українського півзахисника принесли його клубу півфінал Кубка Бельгії - відео

14 грудня 2017, 13:20
З'явилося відео з дублем і переможним ударом в серії пенальті від півзахисника збірної України Руслана Малиновського в складі Генка, завдяки яким його клуб переміг Беверен у чвертьфіналі Кубка Бельгії

Малиновському вдалося відкрити рахунок ефектним дальнім ударом у ворота суперника ударом з-за меж штрафного.

На 90+1-й хвилині його результативне виконання штрафного пострілом у праву дев'ятку дозволило Генку вийти вперед за рахунку 2:2.

І хоча Беверен знову зумів відігратися, в серії пенальті гості зазнали поразки. Переможний пенальті в активі Малиновського.

Напередодні півзахисник збірної України та Генка забив два м'ячі, а також переможний пенальті Беверену в рамках чвертьфіналу Кубка Бельгії, в якому його команда перемогла 4-2 в серії пенальті після 3:3 в основний та додатковий час.