Два вилучення не завадили Барселоні пройти Атлетіко у півфіналі Кубка Іспанії

8 лютого 2017, 00:11
Барселона стала першим фіналістом Кубка Іспанії, здолавши у двоматчевому півфінальному протистоянні Атлетіко із загальним рахунком 3:2

Завдяки виїзній перемозі з рахунком 2:1 каталонці з хорошими шансами на вихід у фінал підійшли до повторної зустрічі. У першому таймі Барселону вивів вперед Суарес і ще більше поліпшив шанси своєї команди на вихід у вирішальний матч.

На початку другої половини зустрічі у Барселони був видалений Серхі Роберто, і в Атлетіко з'явились шанси відродити інтригу в протистоянні, проте через 15 хвилин вже "матрацники" залишилися вдесятьох після видалення Карраско.

На 80-й хвилині зустрічі Гамейро не зумів реалізувати пенальті, але через три хвилини таки забив, але вже з гри. Щоб перевести гру в екстра-тайм Атлетіко був необхідний ще один гол, але спорудити його команда Дієго Сімеоне навіть після видалення Суареса не змогла.

Барселона стала першим фіналістом Кубка Іспанії та чекає на свого суперника, який визначиться завтра, 8 лютого, після повторної зустрічі Сельти і Алавеса.

Барселона – Атлетіко 1:1 (перший матч - 2:1)

Голи: Луїс Суарес, 43 – Гамейро, 83

Барселона: Сіллессен — Роберто, Піке, Умтіті, Альба — Деніс Суарес (Маскерано, 62), Ракітіч (Іньєста, 72), Гомеш — Мессі, Луїс Суарес, Туран (Бускетс, 71)

Атлетіко: Мойя — Хуанфран, Савіч, Годін (Ернандес, 49), Луїс Феліпе — Феррейра Карраско, Коке, Ньігес, Гайтан (Корреа, 48) — Грізманн, Торрес (Гамейро, 62)

Попередження: Роберто, Ракітіч, Сіллессен, Луїс Суарес, Бускетс – Феррейра Карраско, Савіч, Луїс Феліпе

Видалення: Роберто, 57, Луїс Суарес, 90 – Феррейра Карраско, 69

На 80-й хвилині Кевін Гамейро не забив пенальті (мимо)

Зазначимо, що фінал Кубка Іспанії-2017 відбудеться 27 травня. Барселона є чинним переможцем цього турніру.

Нагадаємо, напередодні аргентинський нападаючий Ліонель Мессі став рекордсменом Барселони за кількістю голів зі штрафних ударів.

У матчі 21-го туру проти Атлетіка Мессі забив 27-й штрафний і обігнав колишнього захисника каталонців Рональда Кумана.