Два забиті м'ячі не допомогли Ворсклі уникнути поразки в Лондоні - відео

20 вересня 2018, 23:59

У першому турі групового етапу Ліги Європи полтавська Ворскла програла на виїзді лондонському Арсеналу з великим рахунком 2:4.

Гості протрималися проти фаворита трохи більше півгодини гри. На 32-й хвилині Дмитро Кравченко замість удару пропустив м'яч в атаці за спину, де був тільки суперник, в результаті чого господарі швидко втекли в контратаку. Алекс Івобі віддав на П'єра-Емеріка Обамеянга, а габонець точно пробив у протихід воротареві Богдану Шусту.

До перерви підопічні Василя Сачка не розклеїлись, але пропустили на 48-му обороті секундної стрілки. Це Генріх Мхітарян отримав пас від Івобі, навісив у воротарський, звідки Дані Велбек проскочив між двома захисниками і відправив м'яч у ворота.

Минуло вісім хвилин, і рахунок став 3:0. Олександр Кобахідзе втратив м'яч в центрі поля, Арсенал швидко запустив контратаку, в останній фазі якої Мхітарян віддав пас на Обамеянга, а той, проскочивши Артура, з лінії штрафного спокійно пробив у ближній кут.

До розгромного результат довів Месут Озіл: Стефан Ліхтштайнер відгукнувся на пас Сократіса Папастатопулоса, випередив у штрафний Шуста та прокинув кулю на німецького півзахисника, якому було достатньо дотику, щоб переправити м'яч у порожні ворота.

До честі Ворскли, вона зуміла уникнути "сухої" поразки. Володимир Чеснаков відібрав м'яч у Ліхтштайнера на підхваті після розіграного штрафного та пробив в ближню дев'ятку воріт Бернда Лено. А в доданий до основного час пройшла передача Павла Ребенка з флангу на лінію штрафного, звідки В'ячеслав Шарпар в один дотик вразив верхній кут - 4:2.

Арсенал - Ворскла 4:2
Голи: Обамеянг, 32, 56, Велбек, 48, Озіл, 74 - Чеснаков, 76, Шарпар, 90+4

Ворскла: Шуст - Артур, Чеснаков, Даллку, Пердута - Ребенок, Шарпар, Кравченко (Скляр, 70), Кобахідзе (Сергійчук, 79) - Кулач (Карека, 77) - Коломоєць

Арсенал: Лено - Монреаль, Сократіс, Холдінг, Ліхтштайнер - Ельнені, Мхітарян, Торрейра (Гендузі, 58) - Велбек, Івобі (Сміт-Роу, 73) - Обамеянг (Озіл, 58)

Попереджений: Шарпар