Екс-форвард Шахтаря провально дебютував у чемпіонаті Португалії - відео

11 серпня 2018, 13:42

Колишній нападник Шахтаря Факундо Феррейра невдало дебютував у чемпіонаті Португалії у складі лісабонської Бенфіки.

Аргентинський нападник вийшов у стартовому складі "Орлів" у матчі проти Віторії Гімараєш. На 15-й хвилині за рахунку 1:0 на користь своєї команди арбітр призначив пенальті у ворота гостей, пробивати який взявся Феррейра, але не зміг переграти воротаря Дугласа Жезуса.

У підсумку, Бенфіка перемогла в цьому матчі з рахунком 3:2, а Феррейра, який відіграв усі 90 хвилин, результативними діями не відзначився. Аргентинець поки що не забивав у складі своєї нової команди в офіційних матчах.

На початку червня нападник донецького Шахтаря Факундо Феррейра перейшов у португальську Бенфіку. Аргентинець підписав з клубом контракт на чотири роки.

Раніше ЗМІ стало відомо, що аргентинець за 4 млн євро перейде в Бенфіку. Перед цим нападник Шахтаря повідомив, що хоче грати у клубі з сильнішого чемпіонату, ніж український.