Екс-нападник Динамо допоміг Шахтарю перемогти Маріуполь

1 вересня 2018, 21:37

Донецький Шахтар впевнено переміг ФК Маріуполь з рахунком 2:0 у матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги.

Першого голу у ворота Маріуполя вболівальникам Шахтаря довелося чекати 43 хвилини. Саме тоді Ісмаїлі прострілив у штрафний, а Жуніор Мораеc, який влітку перейшов у донецьку команду з київського Динамо, вдало замкнув пас бразильського захисника.

У другому таймі уже сам Маріуполь допоміг донеччанам зробити перевагу комфортною. Марлос робив простріл, а Дава зрізав м'яч у власні ворота.

Шахтар довів справу до логічного завершення та набрав 18 очок. Маріуполь з 4 балами посідає передостанню сходинку турнірної таблиці.

Шахтар - Маріуполь - 2:0

Голи: Жуніор Мораес, 42, Дава, 56 (автогол)

Шахтар: Пятов - Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік (Майкон, 65) - Марлос (Фернандо, 79), Нем, Тайсон (Болбат, 79) - Мораес.

Маріуполь: Гальчук - Тищенко, Яворський, Дава, Биков, Демір - Мишньов, Білоконь, Білий (Горбунов, 63), Вакула (Бугай, 74) - Фомін.

Попередження: Ракицький - Тищенко.

У першому матчі сьомого туру чемпіонату України полтавська Ворскла вдома обіграла одеський Чорноморець - 2:1.