Екс-півзахисник Шахтаря став автором найкращого голу туру в Лізі чемпіонів — відео

8 листопада 2019, 19:00

Експівзахисник донецького Шахтаря Дуглас Коста, який виступає за Ювентус, став автором найкращого голу у 4 турі Ліги чемпіонів за версією Спілки європейський футбольних асоціацій (УЄФА).

Про це повідомляє офіційний Twitter Ліги чемпіонів.

Дуглас Коста відзначився голом у воротах московського Локомотива, принісши Ювентусу перемогу 2:1 на останніх хвилинах.

На 93-й хвилині при рахунку 1:1 хавбек пройшов кількох гравців Локомотива, віддав м’яч на Ігуаїна, отримав пас назад, звільнився від опіки захисників і поцілив поміж ніг голкіперу.

Гол Дугласа Кости (дивитись з 5:50)

Після перемоги над Локомотивом з рахунком 2:1 Ювентус став одним з трьох клубів, які достроково оформили вихід у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.