Екс-захисник Динамо забив дебютний гол за Бешикташ - відео

25 лютого 2018, 21:45

Колишній захисник Динамо Домагой Віда забив дебютний гол за стамбульський Бешикташ.

У матчі проти Фенербахче хорват вийшов в стартовому складі, а на 49-й хвилині зрівняв рахунок, відправивши м'яч головою у ворота після передачі з флангу.

Крім того, Віда заробив в цьому матчі жовту картку, а на 63-й хвилині був замінений.

Бешикташ виграв цей матч з рахунком 3:1, хоча поступався по ходу гри після голу Фернандао. Зазначимо, що "Орли" наразі посідають третє місце в чемпіонаті Туреччини, поступаючись трьома очками Галатасараю та двома - Істанбул Башекшехіру.

Нагадаємо, в січні Віда підписав контракт з турецьким Бешикташем контракт на 4,5 роки. Президент Динамо Ігор Суркіс пропонував хорватському футболістові найдорожчий контракт в історії клубу, а також будь-яке місце в його структурі після завершення кар'єри, але той відмовився.