Динамо розгромно програло команді Миколенка у товариському матчі — відео

29 липня, 23:58
Даніель Кальверт-Льюїн став автором першого гола у матчі (Фото:ФК Евертон via Twitter)

Київське Динамо в товариському матчі зазнало розгромної поразки від англійського Евертона з рахунком 0:3.

У ролі тих, хто відіграється, «біло-сині» опинилися вже на 4-й хвилині зустрічі після того, як Даніель Кальверт-Льюїн ударом головою перекинув м’яч через Руслана Нещерета.

Після перерви англійці, за яких виступає ексгравець Динамо Віталій Міколенко, забивали ще два м’ячі. Дублем відзначився Двайт МакНіл.

Евертон — Динамо 3:0
Голи: Кальверт-Льюїн, 4, МакНіл, 73, 78

Декількома днями раніше Динамо в додатковий час перемогло турецький Фенербахче і вийшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів.

Редактор: Євген Нещерет