Фанати французького клубу вибігли на поле після виходу у фінал Кубка країни вперше за 38 років — відео

6 березня 2020, 19:49

Фанати Сент-Етьєна вибігли на поле після перемоги їх улюбленців над Ренном та виходу у фінал Кубка Франції вперше за 38 років.

Матч завершився перемогою Сент-Етьєна з рахунком 2:1. Ренн першим відкрив рахунок завдяки голу Н’янга, однак Колодзєйчак ще до перерви відновив статус-кво.

Перемогу для Сент-Етьєна вирвав Будебуз, який відзначився на 94-й хвилині, влучно пробивши у кут воріт з лінії штрафного.

Після фінального свистка вболіальникики Сент-Етьєна вибігли на поле та грандіозно відсвяткували вихід клубу у фінал Кубка Франції.

У фіналі Сент-Етьєна зіграє з ПСЖ, який у іншому півфіналі розгромив Ліон 5:1.

Востаннє Сент-Етьєн грав у фіналі Кубка Франції у 1982 році. До речі, тоді суперником «зелених» також був ПСЖ, який переміг у серії пенальті (2:2, 5:6 по пенальті).

Раніше повідомлялося, що фанати Ліона та Сент-Етьєна побилися перед матчем їхніх улюбленців у 27 турі чемпіонату Франції.