Фанати зірвали останній матч Дніпра в Прем'єр-лізі - відео

31 травня 2017, 18:33
Фанати Дніпра зірвали останній матч команди в Прем'єр-лізі перед вильотом в нижчий дивізіон

У поєдинку 32-го туру чемпіонату України проти Волині вболівальники в першому таймі двічі кидали фаєри на поле, однак головний арбітр зустрічі Іван Бондар тільки припиняв зустріч, після чого додав до першої 45-хвилинки сім хвилин.

На старті другого тайму вболівальники з фанатської трибуни Дніпра кинули петарду у воротарську площу Волині, після чого вона розірвалася прямо біля Романа Жмурка, чим дуже налякала голкіпера. Після цього Бондар прийняв категоричне рішення зупинити зустріч.

Відзначимо, що на момент зупинки поєдинку Дніпро вів у рахунку 1:0 після голу Артема Довбика в першому таймі після розіграшу кутового.

Таким чином, в цій зустрічі Дніпру, швидше за все, буде зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, однак, незважаючи на це, команда фінішує на передостанньому місці в турнірній таблиці, а Волинь - на останньому.

Після гри відбулося зворушливе прощання гравців і тренерського штабу Дніпра з уболівальниками. Можливо, цей поєдинок став останнім в історії клубу.

Напередодні виконуючий обов'язки головного тренера Дніпра Дмитро Михайленко заявив, що має намір залишитися в клубі після того, як команда програла Ворсклі і залишила Прем'єр-лігу.

Перед цим Дніпро програв полтавській Ворсклі з рахунком 0:1, після чого офіційно позбувся шансів на збереження прописки в елітному дивізіоні.

Повідомлялося, що група бізнесменів з Дніпра збирається створити альтернативний ФК Дніпро.

Раніше з'явилася інформація, що в наступному сезоні на базі Дніпра буде створена нова команда, яка буде виступати у Другій лізі.