ФФУ довічно дискваліфікувала шістьох вихованців клубу Прем'єр-ліги за договірні матчі - ЗМІ

21 листопада 2018, 16:52

Апеляційний комітет Федерації футболу України (ФФУ) прийняв рішення довічно відсторонити від гри шістьох вихованців учасника Прем'єр-ліги Олімпіка, повідомляє FootballHub.

За інформацією порталу, мова йде про Назара Єдинака ​​(виступають у третій лізі Польщі), Вадима Щасливцева (Авангард), Владислава Піскового, Артема Козлова, Луку Надірадзе (всі - Суми) та Богдана Степаненка (Буковина).

Медіа опублікувало гол Луки Надірадзе в свої ворота в матчі 17-го туру Першої ліги проти Зірки. Футболіст з'явився на заміну на 27-й хвилині та зробив рахунок 3:2 на користь суперника на 87-й хвилині, зрізавши м'яч у власну рамку.

Згідно з даними FootballHub, цей матч видався підозрілим і УЄФА, який надіслав ФФУ рапорт, де вказав на високу ймовірність фіксованого результату.

НВ повідомляв, що Олімпік використав фейкову новину для відповіді на звинувачення голови комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранки в проведенні договірних матчів на рівні молодіжних команд.

Раніше офіційний сайт ФФУ опублікував заяву голови комітету з етики та чесної гри організації, в якому той повідомив про невдоволення ряду клубів Прем'єр-ліги його діями на своєму посту, через що ті нібито почали проводити опитування і збирати підписи щодо висловлення недовіри функціонеру.