Динамо на останніх хвилинах програло у першому матчі групового раунду Ліги Європи

8 вересня, 21:39
Динамо не змогло заробити в Туреччині очок (Фото:REUTERS/Murad Sezer)

Київське Динамо програло в гостях турецькому Фенербахче у матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи.

Перший тайм зустрічі залишився за господарями. Їм вдалося відкрити рахунок на 35-й хвилині після подачі кутового. Це Густаво Енріке виграв повітря та пробив Георгія Бущана.

До перерви турецька команда мала ще моменти, щоб забити, але реалізувати їх не вдалося. Киянам же гра в атаці в перші 45 хвилин не надто вдавалася.

Проте після перерви Динамо змогло зрівняти рахунок, реалізувавши по суті свій перший гольовий момент у матчі. Своє прізвище на табло вписав Віктор Циганков, який замкнув простріл Віталія Буяльського.

Цей результат тримався майже до кінця поєдинку. Проте вже у компенсований час господарі змогли вирвати перемогу.

Фенербахче — Динамо 2:1
Голи: Густаво Енріке, 35, Батшуаї, 90+2 — Циганков, 64

В іншому матчі групи B французький Ренн із таким же рахунком 2:1 виграв у кіпрського АЕКу.

Повідомлялося, що фанати Фенербахче на матч проти Динамо одягли маски із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

Редактор: Євген Нещерет