Стало погано через 0:5. Легенда Манчестер Юнайтед потрапив до лікарні після розгрому від Ліверпуля

25 жовтня 2021, 15:42

Знаменитий англійський ексфутболіст Ріо Фердинанд опинився в лікарні після поразки Манчестер Юнайтед від Ліверпуля в матчі чемпіонату Англії (0:5).

Фердинанд в Twitter повідомив, що перебуває під наглядом медиків після перегляду матчу Манчестер Юнайтед, в якому Кріштіану Роналду і компанія вже до 60-ї хвилини пропустили п'ять голів від Ліверпуля.

«Ці 60 хвилин відправили мене у відділення невідкладної допомоги. Чорт забирай!», - написав 42-річний британець.

Подробиці своїх проблем зі здоров'ям Фердинанд озвучувати не став.

Ріо Фердинанд виступав в Манчестер Юнайтед з 2002 по 2014 роки. З клубом колишній захисник збірної Англії виграв 14 титулів, включаючи перемогу в Лізі чемпіонів в сезоні 2007-2008.

Раніше легендарного бразильського футболіста Пеле виписали з лікарні Альберта Ейнштейна, де він перебував у реанімації через кислотний рефлюкс.

Редактор: Іван Мартинов