Коли під ранок виходиш з другом із бару. Футболістів збірної Росії висміяли за обійми під час пропущеного гола від Словаччини

31 березня 2021, 17:09

Футболістів збірної Росії Маріо Фернандеса та Георгія Джикію висміяли за те, що вони обіймалися під час пропущеного м’яча від команди Словаччини в виїзному матчі відбору на ЧС-2022.

На 38-й хвилині господарі заробили право на кутовий, після подачі якого захисники гостей зіткнулися один із одним.

Гравці обнялися, в результаті чого не встигли завадити футболісту збірної Словаччини Мілану Шкриняру вразити ворота їх команди й відкрити рахунок.

Курйозний епізод викликав глузливі коментарі користувачів соцмереж.

Примітно, що на 71-й хвилині Фернандеш зрівняв рахунок, але вже через три хвилини господарі знову вийшли вперед після голу Мака та в підсумку втримали перемогу - 2:1.

Збірна України стартувала у відборі на ЧС-2022 з сенсаційної нічиєї 1:1 з Францією, після чого з таким же рахунком вдома зіграла з Фінляндією.