В України збільшилися шанси на плей-оф Євро-2020 після поразки Фінляндії від Бельгії

21 червня 2021, 23:54

Збірна Фінляндії програла Бельгії з рахунком 0:2 в заключному турі групового раунду Євро-2020 та опустилася нижче України в рейтингу найкращих третіх команд.

Бельгія заволоділа перевагою зі старту матчу, однак перший тайм завершився безгольовою нічиєю.

У другій половині гри фіни таки не витримали натиск бельгійців. Спочатку арбітр не зарахував гол Лукаку, але вже через кілька хвилин Градецкі відзначився автоголом.

На 81-й хвилині Лукаку після пасу Де Брюйне подвоїв перевагу Бельгії, після чого Фінляндія не змогла переломити гру.

Такий результат виявився на користь збірної України, оскільки Фінляндія, яка стала третьою командою у групі В, поступається «синьо-жовтим» за забитими та пропущеними.

Фінляндія — Бельгія 0:2
Голи: Градецкі, 74 (пен.), Лукаку, 81

Збірна України програла Австрії (0:1) та посіла третє місце у групі С, але не втратила шансів на плей-оф.