Італія і Іспанія здобули перемоги, Грузія зробила сенсацію — відео. Результати відбору Євро-2020

9 вересня 2019, 01:11

В рамках кваліфікації на Євро-2020 з футболу відбулися матчі шостого туру в групах D, F і J.

У квінтеті D збірна Грузії зробила сенсацію на своєму полі, відібравши очки в одного з його лідерів Данії. За підсумками матчу команди не зуміли відзначитися голами — 0:0.

Відео, огляд матчу Грузія — Данія

Ця осічка на руку Швейцарії, яка в домашніх стінах розгромила Гібралтар із рахунком 4:0. Оскільки в альпійської збірної на одну гру менше, ніж у датчан, їй потрібно виграти, щоб піднятися на прохідний до фінальної частини Євро другий рядок.

Відео голів та огляд матчу Швейцарія — Гібралтар

Група D

Грузія — Данія 0:0

Швейцарія — Гібралтар 4:0

Голи: Закарія, 37, Мехмеді, 43, Родрігес, 45+3, Гаврановіч, 87

УЄФА

В група F Іспанія легко здобула свою шосту перемогу з шести, не залишивши шансів Фарерам вдома. По два м’ячі забили Родріго й Пако Алькасер — 4:0.

Відео голів та огляд матчу Іспанія — Фарери

Відео голів та огляд матчу Швеція — Норвегія

В іншому поєдинку команда Швеції зуміла відстояти друге місце, зігравши внічию з Норвегією 1:1 після того, як ще один конкурент Румунія обіграла Мальту 1:0.

УЄФА

У секстеті J лідер збірна Італії перемогла на виїзді Фінляндію 2:1, хоча на 72-й хвилині господарям вдалося зрівняти рахунок. Автором переможного голу став Жоржиньо, який реалізував пенальті на 79-й хвилині.

Відео голів та огляд матчу Фінляндія — Італія

Примітною стала домашня перемога 4:2 Вірменії над Боснією і Герцеговиною, де переможний м’яч був забитий на 77-му оберті секундної стрілки Оганесом Амбарцумяном. Тепер кавказька команда йде на третьому місці з відставанням в три бали від прохідного другого.

Відео голів та огляд матчу Вірменія — Боснія і Герцеговина

Група J

Фінляндія — Італія 1:2

Голи: Пуккі, 72, з пенальті - Іммобіле, 59, Жоржиньо, 79, з пенальті

Вірменія — Боснія і Герцеговина 4:2
Голи: Мхітарян, 3, 66, Амбарцумян, 77, Лончар, 90+5 (у свої ворота) — Джеко, 13, Гояє, 70

Греція — Ліхтенштейн 1:1

Гол: Масурас, 33 — Салановіч, 85

УЄФА

Напередодні збірна України розгромила в гостях команду Литви — 3:0. Крім того, Англія розгромила вдома Болгарію 4:0, а Португалія перемогла на виїзді Сербію 4:2.